Agencja pracy

Problem z niektórymi adresami czytelników

Agencja pracyPodatkiPracaPrzedsiębiorcaRóżneUbezpieczenia | Brak komentarzy

Pragnę poinformować czytelników bloga, którzy do mnie napisali i nie otrzymali żadnej odpowiedzi że odpowiadam na wszystkie wiadomości.

Niestety, niektóre moje odpowiedzi nie docierają do adresatów bo serwery pewnych operatorów sieci internetowej dokonują specyficznej selekcji i ich nie dostarczają. Być może niektórzy będą mogli odnaleźć moją odpowiedź wśród spamów.

Na razie ten problem dostrzegłam w przypadku osób posiadających następujące adresy internetowe :

@interia.pl

@interia.eu

@poczta.fm.

 Zapraszam osoby, które nie otrzymały ode mnie odpowiedzi, do ponownego skontaktowania się, tym razem przez Facebook.

 

Czytaj dalej...

Reforma zasiłku dla bezrobotnych (chômage) : sprawdź czy dotyczy Ciebie !

Agencja pracy | Brak komentarzy

Zmiany wprowadzone w 2014 roku dotyczą kumulacji okresów przepracowanych, kumulacji pensji z zasiłkiem, Seniorów, Interim, osób odchodzących z wyprawą, osób zarabiających ponad 2042€ oraz osób zatrudnionych przez kilku pracodawców.

Czytaj dalej...

Wysokość zasiłku dla bezrobotnych i przysługujący okres

Agencja pracy | 131 komentarzy

Niewiele osób zna obowiązujące obecnie przepisy decydujące o wysokości zasiłku (Allocation d’Aide au Retour à l’Emploi ARE ). Artykuł ten pozwoli Ci je poznać i zrozumieć sposób  ich obliczania.

Czytaj dalej...

Jakie korzyści z ostatniej reformy zasiłku dla bezrobotnych (chômage) ?

Agencja pracy | 4 komentarze

Od 1 października 2014 bezrobotny może przedłużyć swoje prawo do zasiłku poprzez kumulowanie okresów podejmowanej tymczasowo pracy (CDD, Interim) z okresem pozostającego mu do wykorzystania prawa do zasiłku.

Urząd pracy (Pôle Emploi) uzupełnia pensję (salaire) z podjętej tymczasowo pracy zasiłkiem, o ile jej wysokość nie przekracza w skali miesiąca pensji jaka bezrobotny zarabiał zanim utracił pracę.

Kumulacja pensji pochodzącej z podjętej tymczasowo pracy i zasiłku umożliwia dochody przekraczające kwotę zasiłku, jaki otrzymuje bezrobotny w okresach gdy nie pracuje.

Czytaj dalej...

Lepsze warunki dla zatrudnionych u kilku pracodawców

Agencja pracyPraca | 4 komentarze

Czy wiesz że obecnie każda utrata pracodawcy daje Ci dodatkowe prawo do zasiłku kontynuując pracę u pozostałych. Pensja z utraconej aktywności wliczana jest do zasiłku, bez względu na jej wysokość.

Przed reformą utrata zatrudnienia o wynagrodzeniu niższym niż 30% dochodów razem wziętych u wszystkich pracodawców nie dawała prawa do zasiłku.

Czytaj dalej...